FFCheck
Versleuteld · Anoniem
Openbaar dossier · bron: URLhaus (abuse.ch)

i5sofk6r.xbetone.com

Meerdere veiligheidssignalen gevonden. Grote kans op onbetrouwbaarheid.

4/10
Risicoscore
Hoog risico
IP-adres
104.21.32.139
Land
United States
Hosting
Cloudflare, Inc.
Extensie
.com
SSL
Aanwezig
URLhausschoon
Spamhaus DBLschoon
Google Safe Browsingschoon
1
Keer gezocht
2 days geleden
Eerste detectie
0
Meldingen
Screenshot · urlscan.io
Screenshot wordt geladen
We halen de meest recente urlscan.io scan van i5sofk6r.xbetone.com op...
Gedetecteerde signalen
Eerder gerapporteerd op URLhaus (abuse.ch) 1 dagen geleden als malware_download. De pagina is mogelijk inmiddels offline gehaald, maar staat in onze waarschuwingsdatabase (+4)
Wees voorzichtig

Wij zien matige risicosignalen bij i5sofk6r.xbetone.com. Voorkom problemen:

  • Deel geen gevoelige persoonsgegevens, betaalinformatie of inloggegevens via deze website.
  • Bij twijfel: controleer de organisatie via het KvK-register op kvk.nl/zoeken.
  • Voor advies: bel de Fraudehelpdesk (gratis, anoniem) op 088 - 786 73 72.
  • Onbekende webshop? Zoek op consumentenbond.nl of er soortgelijke meldingen zijn.
Veelgestelde vragen

Is i5sofk6r.xbetone.com betrouwbaar?

We vinden meerdere signalen die wijzen op risico rond i5sofk6r.xbetone.com. De huidige risicoscore is 4 op 10. Wees voorzichtig met persoonsgegevens of betalingen.

Is i5sofk6r.xbetone.com een scam of fraude?

We hebben momenteel geen harde bewijzen dat i5sofk6r.xbetone.com een scam is. Dit kan veranderen als nieuwe meldingen of feed-updates binnenkomen.

Ervaringen en reviews met i5sofk6r.xbetone.com

Er zijn nog geen ervaringen over i5sofk6r.xbetone.com gedeeld. Bent u in aanraking gekomen met dit domein? Deel uw ervaring onderaan.

Hoe wordt deze risicoscore berekend?

FFCheck combineert externe threat-feeds (URLhaus, Spamhaus DBL, Google Safe Browsing) met technische analyse (domein leeftijd, SSL, hosting, brand-spoof detectie) en gebruikersmeldingen tot een score van 0 (laag risico) tot 10 (zeer hoog risico). De huidige score voor i5sofk6r.xbetone.com is 4.

Community ervaringen (0)
Nog geen ervaringen
Wees de eerste die een ervaring deelt over i5sofk6r.xbetone.com. Anoniem, <30 seconden.
Deel uw ervaring ↓
Deel uw ervaring

Recent gedetecteerde scams

Live feed via URLhaus + OpenPhish